UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 13878665
nr 1387 8665
Bordsur
1800-tal, sockel. Längd: 45, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:02:39
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr